0 Produkty - 0,00 zł

Hi Tec Nutrition - Creatine Powder – 250g

Dostępność: Niedostępne

Normalna cena: 26,00 zł

Special Price 19,99 zł

Wysyłka: od 4,99 zł
Krótki opis

Creatine Powder to suplement diety, który:
- zwiększa masę mięśniową
- zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni
- przyspiesza regenerację mięśni
- działa antykatabolicznie
- jest źródłem energii
Creatine Powder to produkt zawierający czysty monohydrat kreatyny o 100% jakości. Kreatyna należy do grupy najbardziej popularnych substancji stosowanych przez sportowców w celu zwiększenia masy mięśniowej i dostarczenia organizmowi niezbędnej energii do dalszych ćwiczeń. Dodatkowo Creatine Powder znacznie skraca czas, który jest potrzebny mięśniom do pełnej regeneracji po treningu. Kolejnym ważnym czynnikiem przemawiającym za stosowaniem tego produktu jest to, że bardzo skutecznie hamuje on proces niszczenia mięśni – katabolizmu oraz ma silne działanie anaboliczne.
Zaleca się przyjmowanie dwóch porcji Creatine Powder dziennie, jedną rano na pusty żołądek, drugą bezpośrednio po treningu. Porcja to 5g produktu. Porcję należy rozcieńczyć w szklance (250ml) napoju.
EAN Nie
Smaki Nie
Producent Hi Tec Nutrition

 

UWAGI:

 

Suplement diety / Dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla sportowców. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety., Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Najlepiej spożyć przed końcem: data minimalnej trwałości i numer partii znajdują się na spodzie lub boku opakowania. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem.

SKŁADNIKI AKTYWNE:Creatine Powder
Porcja: 3g
Ilość porcji w opakowaniu: 83
Opakowanie: 250g
Zawartość:w porcjizaw:% ZDS*
Monowodzian kreatyny3g
witamina B6 1,4mg100%
witamina B12 2,4mcg100%
Substancje aktywne: monohydrat kreatyny w proszku, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B12 (kobalamina).

Opinie klientów

1 produkt(ów)

na stronę
kretka na duży + Opinie wg Slawek
Jakość
Cena
Ocena całkowita
Cena
Ocena całkowita
Jakość
Już prawie kończę cykl więc mogę napisać kilka rzeczy o kreatynie od hi-teca. Spodziewałem się dobrych efektów i takie są przy dawkach z opakowania. Zauważalny skok siły i masy z czego jestem bardzo zadowolony (Dodano 10.05.2016)

1 produkt(ów)

na stronę

Jak oceniasz ten produkt?

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Ocena całkowita

Napisz własną recenzję produktu