0 Produkty - 0,00 zł

Bio Tech USA - Muscle Mass – 4500g

Dostępność: Niedostępne

CENA: 150,00 zł

Wysyłka: od 4,99 zł
Krótki opis

Muscle Mass Bio Tech USA jest rekomendowany dla kobiet i mężczyzn, którzy:
- pragną zwiększyć swoją masę mięśniową
- przez długie godziny wykonują ciężką pracę fizyczną
-chcą zyskać więcej siły, lepszą wydajność, większe mięśnie
Muscle Mass firmy Bio Tech USA to napój w proszku o wysokiej zawartości białka i węglowodanów,z kompleksową formułą 5 węglowodanów i 11 białek, bez dodatkowego cukru. Protein Mega Matrix zawarty w produkcie, w którego skład wchodzi 11 rodzajów protein, jest nadzwyczaj bogatym źródłem białka, które – jako część Muscle Mass zawierająca 17% białek – przyczynia się do utrzymania i zwiększenia masy mięśniowej. PentaCarb jest kompleksem węglowodanów składającym się z 5 węglowodanów o różnej wartości indeksu glikemicznego, będącym najbardziej kaloryczną częścią Muscle Mass. Prawdziwie uniwersalny gainer, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, nie zawierający glutenu ani rafinowanego cukru.
Porcję 70gr. wymieszać z 300ml wody lub chudego mleka. Stosować do 3 porcji dziennie.
EAN Nie
Smaki Czekoladowy
Producent Bio Tech USA

 

UWAGI:

 

Suplement diety / Dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla sportowców. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety., Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Najlepiej spożyć przed końcem: data minimalnej trwałości i numer partii znajdują się na spodzie lub boku opakowania. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem.

Opinie klientów

1 produkt(ów)

na stronę
Idzie MASA Opinie wg Lewy23
Cena
Ocena całkowita
Jakość
Masa idzie jak oszalała a do tego ma bardzo dobry smak :) To mój pierwszy gainer i jestem na maxa zadowolony (Dodano 01.07.2016)

1 produkt(ów)

na stronę

Jak oceniasz ten produkt?

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Ocena całkowita

Napisz własną recenzję produktu