0 Produkty - 0,00 zł

Trec Nutrition - CM3 – 360kaps + Pillbox Trec GRATIS

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 79,00 zł

Special Price 69,99 zł

Wysyłka: od 4,99 zł


Ilość:


Krótki opis

CM3 firmy Trec jest preparatem, który:
- pomaga w budowaniu masy mięśniowej
- podnosi siłę
- daje lepszą wydajność podczas treningu
CM3 firmy Trec jest preparatem zawierającym w swoim składzie udoskonaloną formułę kreatyny w czystej postaci jaką jest 100% jabłczanu kreatyny. Od wielu lat kreatyna jest jedną z najbardziej popularnych i efektywnych substancji używanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych w okresie budowania siły i masy mięśniowej. W porównaniu do tradycyjnego monohydratu kreatyny, jabłczan nie ulega szybkiemu rozkładowi w kwaśnym środowisku soku kwasu żołądkowego do bezskutecznej kreatyniny znacznie szybciej wchłania się do krwioobiegu, co powoduje, że znacznie większa dawka kreatyny magazynowana jest w komórce mięśniowej. W efekcie przyczynia się to do wykorzystywania przez organizm jeszcze większych dawek składników o działaniu anabolicznym i erogenicznym, co daje jeszcze lepsze efekty w przyroście siły i masy mięśniowej w porównaniu z tradycyjnym monohydratem kreatyny.
Zaleca się 2-3 porcję dziennie po 3-4 kapsułki. 1 porcja przed śniadaniem, 1 porcja na 30 min przed treningiem i 1 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe 1 porcja przed śniadaniem, 1 porcja na 30 min przed kolacją. Preparat należy popić 200-300 ml wody.
EAN Nie dotyczy
Smaki Nie
Producent Trec Nutrition
SKŁADNIKI AKTYWNE:CM3
Porcja:4 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu: 90
Opakowanie:360 kaps.
Zawartośćw porcjizaw:
Jabłczan kreatyny5000mg

Opinie klientów

1 produkt(ów)

na stronę
jazda! Opinie wg Michał. Szczecin.
Cena
Ocena całkowita
Jakość
Bardzo fajny zestaw dzięki za gratisy. CM3 to mistrzowska kreatyna. Efekty w postaci siły o wiele mocniej w górę niż w przypadku innych kreatyn. Jestem bardzo zadowolony (Dodano 03.07.2016)

1 produkt(ów)

na stronę

Jak oceniasz ten produkt?

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Cena
Ocena całkowita
Jakość

Napisz własną recenzję produktu