0 Produkty - 0,00 zł

Trec Nutrition - Creatine Micronized 200 mesh + Taurine – 900g

Dostępność: W magazynie

CENA: 95,00 zł

Wysyłka: od 4,99 zł


Ilość:


Krótki opis

Creatine Micronized 200 mesh + Taurine firmy Trec - wysokiej jakości kreatyna w proszku:
- wspiera rozbudowę beztłuszczowej tkanki mięśniowej
- przyspiesza przyrost mięśni
- hamuje procesy kataboliczne
- dodaje energii
- wysoki stopień mikronizacji
- zawiera dodatek tauryny

Trec Creatine Micronized 200 mesh z dodatkiem Tauryny

TREC

Creatine Micronized 200 mesh + Taurine firmy Trec mikronizowany monohydrat kreatyny w formie łatwo rozpuszczalnego proszku. Zawarty w preparacie krystalicznie czysty monohydrat kreatyny gwarantuje zwiększenie siły oraz dynamiki, a także przyczynia się pośrednio do budowania efektownej i beztłuszczowej masy mięśniowej. Trec Creatine Micronized 200 mesh pozwala na zwiększenie intensywności i objętości treningów. Nawadnia i powiększa komórki mięśniowe tworząc im odpowiednie środowisko do wzrostu anabolicznego, dodatkowo korzystnie wpływając na samopoczucie i regenerację całego organizmu. Z kolei tauryna zawarta w suplemencie reguluje poziom wapnia w komórkach, stężenie elektrolitów i kwasów organicznych w organizmie. Jest też niezwykle ważna w procesie suplementacji, gdyż skutecznie wspomaga transport składników odżywczych, a w tym aminokwasów, glukozy i kreatyny do komórek mięśniowych.

 

Monohydrat kreatyny to związek, który powstaje po połączeniu cząsteczki wody z cząsteczką kreatyny. Uznaje się, że mikronizowany monohydrat kreatyny to wyjątkowo skuteczna i najczystsza forma kreatyny. Wykazuje silne działanie zatrzymujące wodę w mięśniach, przez co wyraźnie zwiększa się w nich ilość jonów. Jony z kolei są niezbędnym składnikiem umożliwiającym prawidłową syntezę białek. Skutkiem jest odżywienie komórek mięśniowych i dostarczenie im tyle energii, by móc ćwiczyć dłużej i intensywniej. Pomimo wielogodzinnego treningu ból mięśniowy po stosowaniu suplementacji monohydratu kreatyny będzie mniejszy, a regeneracja tkanek zdecydowanie bardziej przyspieszona.

Zaleca się zażywać po 1 porcji ‒ 6,5 gram (1 miarka) razy dziennie. 1 porcja treningiem, 1 porcja po treningu. Preparat należy rozpuścić w ok. 300 ml wody.
EAN Nie dotyczy
Smaki Nie
Producent Trec Nutrition

 

UWAGI:

 

Suplement diety / Dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla sportowców. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety., Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Najlepiej spożyć przed końcem: data minimalnej trwałości i numer partii znajdują się na spodzie lub boku opakowania. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem.

SKŁADNIKI AKTYWNE:Creatine Micronized 200 Mesh + Taurine
Porcja:6,5g
Ilość porcji w opakowaniu: 138
Opakowanie:900g
Wartość odżywcza 100 g 13 g 6,5 g
Monohydrat Kreatyny 76,92g 10g 5g
Tauryna 23,08g 3g 1,5g
Wit. C (Kwas L-Askorbinowy) 923,08mg120mg60mg

Opinie klientów

1 produkt(ów)

na stronę
jest konkretnie Opinie wg Patt
Cena
Ocena całkowita
Jakość
Jestem zadowolony na maksa i sam nie wiem czemu nie stosowałem tej kretki wcześniej. (Dodano 04.11.2016)

1 produkt(ów)

na stronę

Jak oceniasz ten produkt?

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena całkowita
Jakość
Cena

Napisz własną recenzję produktu