0 Produkty - 0,00 zł

Trec Nutrition - Nitrobolon Caps – 300kaps

Dostępność: W magazynie

CENA: 145,00 zł

Wysyłka: od 4,99 zł


Ilość:


Krótki opis

Nitrobolon Caps firmy Trec jest produktem, który:
- popmpuje telenk azotu do mięśni
- odżywia mięśnie
- ma działanie anaboliczne
- rozszerza naczynia krwionośne
Nitrobolon Caps firmy Trec to stack popujący tlenek azotu (NO) do mieśni, który wykazuje niezwykle silne działanie anaboliczne. Dzięki temu zwiększa się ukrwienie tkanki mięśniowej podczas ciężkich ćwiczeń, dzięki czemu otrzymuje ona więcej niezbędnych do intensywnych przemian energetycznych składników odżywczych oraz tlenu. Produkt posiada nową formułę. Nitrobolon Caps zawiera tylko najskuteczniejsze składniki nasilające wytwarzanie NO w organizmie, które w połączeniu z estryfikowaną kreatyną zwiększają napięcie i napompowanie mięśni. Przekłada się to na spektakularny wzrost ich siły, wytrzymałości i obwodów.
Zaleca się stosować 1 porcję – 4 kapsułki popijając ok. 300 ml wody 2-3 razy dziennie. Najlepiej zażywać na 30 minut przed śniadaniem, 1 porcję na 300 minut przed treningiem 1 porcję bezpośrednio po treningu. W dni nie treningowe pomiędzy posiłkami.
EAN Nie dotyczy
Smaki Nie
Producent Trec Nutrition

 

UWAGI:

 

Suplement diety / Dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla sportowców. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety., Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Najlepiej spożyć przed końcem: data minimalnej trwałości i numer partii znajdują się na spodzie lub boku opakowania. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem.

SKŁADNIKI AKTYWNE:Nitrobolon Caps
Porcja:4 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu:75
Opakowanie:300 kaps.
Zawartość:w porcji(4 kaps.)zaw:% ZDS*
Wartość odżywcza 100g12kaps.
Składniki aktywne 84,38g 8100g
Jabłczan L-Argininy
Ester Etylowy Kreatyny
Jabłczan Cytruliny
L-Arginina

Opinie klientów

1 produkt(ów)

na stronę
5 gwiazdek Opinie wg Patryk
Cena
Ocena całkowita
Jakość
Cena
Ocena całkowita
Jakość
U mnie Nitro się sprawdza bardzo dobrze. Mocna pompa ale nie z tych że nie możesz dokończyć treningu. W górę poszła siła i trochę masa (Dodano 08.02.2016)

1 produkt(ów)

na stronę

Jak oceniasz ten produkt?

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Ocena całkowita

Napisz własną recenzję produktu