4 produkty

 • Go On Nutrition
  -100% orzeszków arachidowych
  -100% bez sztucznych dodatków
  -bez oleju palmowego
  -bez dodatku soli
  -bez dodatku cukru
  -źródło białka, które przyczynia się do budowy masy mięśniowej*
  -wysoka zawartość błonnika
  -źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych
  -niski indeks glikemiczny – 16 razy niższy niż miodu

 • GO ON NUTRITION Whey

  Whey:
  -maksymalnie skoncentrowany produkt wysokobiałkowy
  -niska zawartość węglowodanów oraz tłuszczy
  -sprzyja utrzymaniu smukłej sylwetki
  -pomocne w regeneracji potreningowej
  -przyspieszony metabolizm
  -cenne źródło witamin z grupy B

   

  Masło orzechowe GO ON 1000g GRATIS!!!

 • Go On Nutrition
  -100% orzeszków arachidowych
  -100% bez sztucznych dodatków
  -bez oleju palmowego
  -bez dodatku soli
  -bez dodatku cukru
  -źródło białka, które przyczynia się do budowy masy mięśniowej*
  -wysoka zawartość błonnika
  -źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych
  -niski indeks glikemiczny – 16 razy niższy niż miodu

 • BCAA+
  – doskonała formuła, pyszny smak
  – najsilniejsze i najbardziej skoncentrowane aminokwasy rozgałęzione na świecie
  – przyspieszają regenerację potreningową
  – ograniczają katabolizm mięśni
  – ponad 6000mg w porcji

Sportowcy to specyficzna grupa osób, która jak nikt inny potrzebuje specjalnego wspomagania. Nie chodzi tutaj oczywiście o żadne niedozwolone substancje dopingowe, ale o odżywki i suplementy diety – i to te z najwyższej półki. Jeśli jesteś maniakiem zdrowego stylu życia i odżywiania się, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na ofertę Go On! Nutrition. Dzięki nim w relatywnie niedługi okres czasu można osiągnąć efekty, o które inni walczą przez wiele miesięcy, a nawet lat. Trudno Ci w to uwierzyć? Spróbuj, a się przekonasz!

Podstawowe informacje o Go On Nutrition

Twórcą marki Go On! Nutrition jest istniejąca na rynku już od ponad ćwierć wieku firma Sante, prowadząca szeroko zakrojoną działalność w dziedzinie produkcji zdrowej żywności, zwłaszcza takiej, której regularne przyjmowanie daje ludzkiemu organizmowi wymierne korzyści w postaci jego wzmocnienia oraz zwiększenia wytrzymałości. Osoby, które decydują się je zażywać, codziennie zaspokajają tym samym swoje zapotrzebowanie na różne mikroelementy oraz składniki odżywcze, takie jak witaminy, białka i aminokwasy, a także specjalne dodatki przedtreningowe. Za ogromną zaletę tych suplementów uznaje się również ich przyjemny smak, który sprawia, że nigdy nie zapomnisz o ich zażyciu.

Odżywki Go On Nutrition

Jednym z najbardziej znanych produktów Go On! Nutrition jest BCAA+, czyli odpowiednio rozgałęzione aminokwasy, zaopatrzone dodatkowo w jabłczan cytruliny oraz glutaminę. Podawane w tej formie składniki odżywcze okazują się lepiej przyswajalne oraz szybciej wchłaniają się do krwi, a później do komórek ciała. Produkt ten przystosowany jest głównie do potrzeb osób odchudzających się, które jednocześnie dążą do tego, aby skonstruować w swym ciele odpowiednią tkankę mięśniową. BCAA+ pozwala na wydłużenie treningów, jednocześnie zwiększając wytrzymałość organizmu oraz wydolność serca, płuc i całego układu oddechowego. Wysoką zawartością odpowiednio zbilansowanego białka cechuje się również odżywka Power On Whey, dzięki której będziesz mógł przez długi okres czasu cieszyć się smukłą i wysportowaną sylwetką. Preparat ten powoduje przyspieszenie procesów metabolicznych w organizmie, tkanka tłuszczowa błyskawicznie zostaje zredukowana na rzecz tkanki mięśniowej. Za główne cechy tej odżywki uznaje się śladowe ilości lipidów oraz węglowodanów w jej składzie, a także bogactwo witamin z grupy B. Smak preparatu przypomina mleczny koktajl, poleca się, aby spożywać go z lekko przegotowaną wodą. W ramach promocji do produktu zostaje dołączony gratis także kilogramowy pojemnik masła z orzechów arachidowych, którego cena w samodzielnej sprzedaży wynosi 25 zł. Masło to jest dostępne również w wersji 470-gramowej, przy czym zważając na cenę 15 zł, jest to nieco droższa opcja niż wyżej wymieniona. Wspomniany produkt nie zawiera konserwantów oraz zbędnych dodatków (na przykład soli, cukru, czy oleju palmowego). Cechuje je natomiast wysoki poziom błonnika oraz kwasów tłuszczowych o nienasyconym charakterze. Bez obaw mogą je używać osoby mające problem z cukrzycą, gdyż indeks glikemiczny produktu jest kilkanaście razy niższy, niż w przypadku miodu.

więcej