14 produkty

Współczesny człowiek żyje w specyficznych warunkach. Jego istnieniem rządzą ciągły pośpiech oraz stres, który nierzadko można zredukować jedynie poprzez regularnie podejmowaną aktywność fizyczną. Także i ona ma jednak swoje konkretne uwarunkowania, nie każdy ludzki organizm okazuje się bowiem na tyle wytrzymały, aby systematycznie oddawać się ćwiczeniom fizycznym. Z pomocą przychodzą wówczas odpowiednie odżywki takie jak na przykład Iron Horse. Jest to wyśmienite rozwiązanie dla tych osób, które pragną prowadzić aktywny tryb życia, ale nie starcza im sił ani czasu na regularną gimnastykę.

Marka Iron Horse Series

Kiedy wybierasz najlepsze dla siebie lub swoich najbliższych odżywki oraz suplementy diety, zwracasz uwagę przede wszystkim na skład preparatu oraz reguły jego stosowania. Nie bez znaczenia w całym procesie jest też cena produktu, a także jego jakość. Wszystkie te warunki spełniają niewątpliwie produkty Iron Horse. Jest to marka, która zaspokaja wszelkie Twoje potrzeby w zakresie dozwolonego wspomagania organizmu. Obecnie w sklepie Glutamina24.pl dostępnych jest siedemnaście rodzajów preparatów tej marki. Wśród nich warto wskazać m.in. na Pure Whey, czyli specyfik przeznaczony do blokowania procesów związanych z katabolizmem mięśniowym oraz z przyspieszaniem regeneracji po treningu. Pure Whey dostarcza organizmowi pełnowartościowego białka, przyczyniając się tym samym do systematycznego przyrostu tkanki mięśniowej. Preparat dostępy jest w różnych wariantach smakowych (np. truskawkowym, pomarańczowymi, owoców leśnych itp.). Oprócz tego warto wspomnieć również o produktach Iron Pump, przeznaczonych głównie dla kulturystów oraz innych osób, dla których zbudowanie odpowiedniej tkanki mięśniowej należy do istotniejszych kwestii. Dzięki tym preparatom przedłuża się czas wykonywania treningów oraz maleje poziom zmęczenia nimi.

Odżywki IHS Iron Horse

Iron Horse to całe zestawy odpowiednich odżywek wyposażonych w pełne pakiety witamin i innych substancji odżywczych. Wśród nich można wspomnieć na przykład o BCAA Plus, dzięki któremu zwiększa się siła oraz wytrzymałość organizmu, a także zostaje zneutralizowana podatność człowieka na zmęczenie. W zależności od swoich indywidualnych preferencji możesz dobrać preparat w ulubionym smaku. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu siły oraz sylwetki superbohatera, a także wzroście potencji, wyśmienitym rozwiązaniem dla Ciebie są preparaty Iron Test sprzedawane w opakowaniach po 90 tabletek. W sytuacji, gdy dręczą Cię problemy z notorycznym łysieniem, powinieneś sięgnąć po ten preparat, który zapobiega wypadaniu włosów. Jest to niewątpliwie specyfik dla tzw. prawdziwych mężczyzn. Uszkodzeniu oraz degradacji mięśni zapobiega z kolei środek CreaPlus sprzedawany w półkilogramowych opakowaniach po 60 zł. U profesjonalnych sportowców z całą pewnością doskonale sprawdzi się preparat Crea Fight, wzbogacony o różne postaci wykazującej właściwości budulcowe kreatyny. Za najistotniejszy produkt trzeba tutaj jednak uznać glutaminę, zabezpieczającą masę mięśniową przed utratą oraz przyspieszającą regenerację mięśni. Dzięki glutaminie można z łatwością utrzymać równowagę kwasową w organizmie, a także poprawić swoją odporność na różnego rodzaju choroby i infekcje.

więcej