11 produkty

Amix Nutrition

Firma została założona 2003 roku w Manchesterze. W przeciągu kilku następnych lat stała się jednym z najlepiej rozpoznawalnych na europejskim rynku producentów odżywek i suplementów dla sportowców.
Amix gwarantuje, że wszystkie ich produkty są tworzone w oparciu o najnowocześniejsze technologie oraz badania laboratoryjne. Dzięki temu, firma może zagwarantować suplementy i odżywki najwyższej jakości i w rozsądnej cenie. W swojej ofercie, producent ma pełną gamę produktów dla sportowców i ludzi, którzy kochają aktywności fizyczną. Od białka, przez glutaminę, aż po kreatynę. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Jeśli często czujesz się zmęczony i nie masz już na nic siły, zapewne Twój organizm wysyła Ci w ten sposób sygnały, że potrzebuje jakichś mikroelementów, których brakuje w diecie. Nie musisz jednak wcale zastanawiać się nad tym, o jakie produkty w ogóle chodzi, z pomocą przychodzą Ci bowiem nasze suplementy diety. Wystarczy, że dobierzesz odpowiednie dla siebie specyfiki, a już wkrótce będziesz mógł cieszyć się niespożytą energią przez większą część dnia. Pytasz, jak to możliwe? Odpowiedź może być tylko jedna – to Amix.

W ofercie sklepu Glutamina24 znajduje się bogactwo odżywek firmy Amix. Obecnie specjalnie czyniąc zadość określonym potrzebom klientów udostępniono sprzedaż piętnastu produktów tej marki. Wspomniane odżywki służą realizacji różnego rodzaju celów. I tak na przykład Thermocore sytuuje się wśród typowych spalaczy tłuszczu, dzięki specyficznym właściwościom polegającym na przyspieszaniu metabolizmu oraz hamowaniu apetytu. Podobne właściwości posiada również zielona herbata oferowana przez producenta. Z kolei Pure Whey Hydro jest hydrolizowanym białkiem, świetnie rozpuszczalnym w wodzie, dysponującym ogromną ilością Glutaminy oraz BCAA. Preparat ten zwiększa wytrzymałość człowieka, dostarczając mu niezbędnej energii. Ogółem rzecz biorąc, nasze produkty służą budowie proporcjonalnej tkanki mięśniowej, przyspieszając jej regenerację oraz przyrost masy. Tego rodzaju preparatom oznaczonym marką Amix Nutrition w wielu wypadkach zawdzięczamy również wzrost ogólnej odporności na różne choroby i infekcje wirusowe. Wzmocnienie organizmu w wielu wypadkach okazuje się nie do przecenienia, poprawa jakości treningu prostą drogą przekłada się również na jego efektywność oraz zdolność do samodzielnej pracy. Tego rodzaju produkty zwykle cechuje wysoka podatność na rozpuszczanie w wodzie, dzięki czemu można je spokojnie z nią mieszać.

Suplementy i odżywki Amix Nutrition

Nasze preparaty z całą pewnością przyczynią się do rozwiązania wielu Twoich problemów odnośnie zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu. Polecane są one nie tylko sportowcom, ale także – a może przede wszystkim – zwykłym zjadaczom chleba, którzy chcieliby na przykład poprawić swoją wydolność oddechową lub zwiększyć wytrzymałość ciała. Niektóre produkty takie, jak Thermocore powinny stosować panie zaniepokojone wzrostem swojej wagi i w związku z tym pragnące zrzucić kilka kilogramów, choćby po to, aby poprawić sobie samopoczucie. Oferowane przez nas produkty występują zazwyczaj w formie tabletek lub kapsułek, niektóre z nich jednak przybierają postać specjalnego proszku odmierzanego masą. Jeśli chodzi o ceny, nie są one raczej zawrotne i nie odbiegają one zasadniczo od innych tego rodzaju produktów na polskim rynku. Warto wspomnieć też o zdolności do regeneracji organizmu po treningu. Pozostałe produkty kosztują odpowiednio więcej, a wszelkie rekordy popularności bije Pure Whey CFM, który klienci chwalą sobie przede wszystkim za dobre wchłanianie się do organizmu oraz brak laktozy i sacharozy. Pozostałe preparaty mieszczą się w granicach wyznaczonych przez te stawki. Aby przekonać się o skuteczności wspomnianych preparatów, trzeba na własne oczy zobaczyć efekty tych dobroczynnych działań.

więcej