15 produkty

Suplementy i odżywki BioTech USA

Producent wysokiej jakości odżywek i suplementów dla osób aktywnych, a w tym głównie dla sportowców siłowych, wytrzymałościowych oraz kulturystów. W ofercie producenta znajdują się produkty wspomagające zarówno cykl redukcyjny, jak i budowanie masy mięśniowej.
BioTech USA wyjątkowo ceni sobie zdanie klientów i wychodzi im naprzeciw. Stale do swojej bogatej oferty wprowadza nowe produkty. Dzięki temu, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Suplementy firmy BioTech USA to gwarancja jakości na każdą kieszeń.
Suplementy i odżywki firmy BioTech USA to idealny wybór dla osób, które aktywnie spędzają czas i dbają o swoje zdrowie. To także wybór dla osób, które nie są zadowolone ze swojego dotychczasowego wyglądu i osiągnięć sportowych. Teraz wszystko się zmieni.

Osoby uczęszczające regularnie na siłownie wiedzą, że samozaparcie i przestrzeganie diety mogą nie wystarczyć do osiągnięcia wymarzonej, umięśnionej sylwetki. Oczywistą rzeczą jest, że regularne treningi, najlepiej pod okiem profesjonalnego trenera, to podstawa w procesie budowania świetnej sylwetki. Warto także skorzystać z pomocy dietetyka, który dobierze odpowiednie racje żywnościowe pod konkretne założenia i trening fizyczny. Niestety zazwyczaj bywa tak, że po początkowym okresie robienia postępów, nadchodzi moment stagnacji i zniechęcenia. Niezależnie od tego, czy naszym celem jest zrzucenia kilogramów i pozbycie się tłuszczu, czy może nabranie masy mięśniowej i siły fizycznej, z pomocą mogą przyjść suplementy diety. Są to specjalne specyfiki przeznaczone dla osób uprawiających sport i zwiększony wysiłek fizyczny, które ze względu na specyfikę swojego składu mają wspomagać pozytywne procesy zachodzące w organizmie. Wyróżnia się wiele rodzajów suplementów diety dla sportowców. Jedne z nich pomagają w osiągnięciu szczupłej sylwetki, kolejne dodają organizmowi siły i energii do wykonywania ćwiczeń, jeszcze inne dostarczają ciału składników odżywczych niezbędnych do budowy mięśni. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju suplementu aktualnie potrzebujemy, znajdziemy go wśród produktów, jakie oferuje swoim klientom firma Biotech USA.

Kilka słów o marce Biotech USA

Firma Biotech USA jest obecna na rynku suplementów i odżywek dla sportowców od 1999 roku. W ciągu tych prawie 20 lat zdążyła rozwinąć swoją sieć sklepów franczyzowych do 130 punktów na terenie takich państw jak Francja, Niemcy, Włochy, Słowacja, Austria i Węgry. Firma zatrudnia ponad 500 osób, a jej sieć dystrybucyjna obejmująca swoim zasięgiem ponad 70 krajów czyni z niej jednego z największych dostawców produktów żywnościowych dla sportowców na całym świecie.

Specjaliści zatrudnieni w firmie Biotech USA nieustannie dążą do podwyższania swoich kwalifikacji poprzez udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Dzięki zdobywanej wiedzy i umiejętnościom stale ulepszają skład suplementów i odżywek oraz unowocześniają technologię produkcji.

Firma Biotech w tym momencie oferuje swoim klientom ponad 600 różnorakich produktów. W swojej ofercie posiada zarówno preparaty wspomagające redukcję, jak i te polecane w trakcie procesu nabierania masy mięśniowej. Biotech przykłada wielką wagę do jakości swoich produktów, przez co, do składu suplementów dobierane są jedynie składniki najwyższej jakości. Wśród odżywek produkowanych przez tą firmę znajdą się również produkty wykonane z myślą o weganach, osobach nietolerujących laktozy, czy też bezglutenowców. W ofercie sklepu Glutamina24 znajdziesz m.in.: izolat białkowy Iso Whey Zero, Super Fat Burner oraz kreatynę 100% Creatine Monohydrate.

Wszystkie odżywki i suplementy diety produkowane przez firmę Biotech USA zawierają bogaty bukiet składników aktywnych, co czyni je jednymi z najbardziej skutecznych preparatów w swojej klasie, dostępnych legalnie na polskim rynku suplementów dla sportowców. Są one cenione przez wiele znanych osób ze świata kulturystyki i sportów siłowych.

więcej