11 produkty

Sportowcy – zwłaszcza jeśli uprawiają daną dyscyplinę sportu wyczynowo – z reguły potrzebują dodatkowego wsparcia organizmu pod kątem jego odporności oraz wytrzymałości. Nie chodzi tutaj bynajmniej o żaden niedozwolony doping, który pomijając wszelkie aspekty etyczne takiego postępowania dodatkowo mógłby zaszkodzić zdrowiu danej osoby. Wręcz przeciwnie, nasze produkty marki Hi Tec Nutrition na różne sposoby dbają o Twoje dobre samopoczucie, nie tylko fizyczne, ale także psychiczne. Wybierając tę markę, decydujesz się na wybór najlepszej dla Ciebie opcji. Przekonaj się sam!

Marka Hi Tec Nutrition

Obecnie w naszej ofercie dostępnych jest siedemnaście produktów marki Hi Tec Nutrition. Większość z nich polecana jest szczególnie do regularnego użytkowania przez kulturystów, którzy chcą dzięki nim zbudować odpowiednią masę mięśniową. Dużą rolę w tym względzie odgrywają przede wszystkim białka, a także glutamina i arginina. Dostarczając sobie odpowiednich składników odżywczych, przedłużamy tym samym czas treningu oraz wzmacniając wytrzymałość organizmu. W szczególności należy zwrócić uwagę na dobroczynną zawartość w naszych specyfikach wszystkich rodzajów witamin, także tych z grupy B, choć nie tylko. Wysoka kaloryczność oferowanych przez nas produktów sprawia, że organizm będzie w stanie bez większego uszczerbku znieść nawet bardzo intensywne treningi, nie przybierając jednocześnie na masie. Regularne stosowanie naszych preparatów hamuje zachodzenie procesów katabolicznych w organizmie, gwarantując szybszą regenerację mięśni po szczególnie intensywnych ćwiczeniach. Co istotne, nasze preparaty z powodzeniem mogą stosować także osoby, które nie mogą pić mleka ze względu na nietolerancję laktozy. Specyfiki te są bowiem wyposażone w enzym laktazy, neutralizujący szkodliwy wpływ mleka na układ pokarmowy. Nasze preparaty to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które boją się podejmowania wzmożonych treningów ze względu na ryzyko powstania kontuzji. Wzmacniają one bowiem kości oraz stawy, zmniejszając tym samym prawdopodobieństwo doznania jakichś poważnych urazów.

Odżywki Hi Tec w sklepie internetowym Glutamina24

W sklepie Glutamina24 zaopatrzysz się w różne specyfiki marki Hi Tec. Oferujemy m.in. kompleksowe preparaty witaminowe w tabletkach oraz kapsułkach, a także odżywki służące regularnemu przyrastaniu tkanki mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Jeśli akurat się odchudzasz, możesz także skorzystać z bogatej oferty naszych preparatów odchudzających. Jednym z najsłynniejszych z nich jest Power Guarana, dzięki której dochodzi do przyspieszenia procesów metabolicznych oraz szybszego spalania tkanki tłuszczowej. Preparatowi temu – jeśli oczywiście jest stosowany przez dłuższy okres czasu zawdzięczamy także poprawę koncentracji oraz usprawnienie funkcjonowania układu nerwowego. Nasze suplementy diety to źródło niespożytej energii, wzbogacone dodatkowo o pełne pakiety niezbędnych do życia witamin, a także białek i aminokwasów. Już po kilku tygodniach stosowania zauważysz, że wydolność Twojego organizmu znacznie się zwiększyła, podobnie zresztą, jak wytrzymałość mięśni i stawów. Specyfiki marki Hi Tec Nutrition dobroczynnie wpływają też na ogólną kondycję psychiczną człowieka, a także na zdolności koncentracyjne.

więcej