5 produkty

 • Gainer 737 to suplement diety, który
  – przyspiesza budowanie masy mięśniowej
  – przyspiesza regenerację mięśni
  – jest źródłem energii
  – zwiększa siłę i wytrzymałość
  – jest wzbogacony o pełen zestaw witamin

 • Testosterol 250 to suplement diety, który:
  – jest prekursorem syntezy estrogenu i testosteronu
  – przyspiesza budowanie masy mięśniowej
  – przyspiesza regenerację mięśni
  – zwiększa siłę i wytrzymałość
  – poprawia ogólną kondycję zdrowotną
  – podnosi libido

 • DAA-stin to suplement diety, który:
  – podnosi poziom testosteronu
  – przyspiesza budowanie masy mięśniowej
  – poprawia sprawność seksualną
  – zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni
  – poprawia ogólne samopoczucie
  – niska cena za najwyższą jakość

 • Flexit to suplement diety, który:
  – skutecznie regeneruje stawy
  – zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji
  – zwiększa ogólną kondycję organizmu
  – redukuje stany zapalne
  – pozytywnie wpływa na włosy, paznokcie i skórę

 • STB to kompleksowy suplement diety, który:
  – idealnie sprawdzi się w początkowym okresie ćwiczeń
  – przyspiesza budowanie masy mięśniowej
  – przyspiesza regenerację mięśni
  – zapewnia ochronę przed katabolizmem
  – jest źródłem energii
  – został wzbogacony o witaminy
  – zawiera 2970mg BCAA (w porcji)

Odżywki i suplementy marki Megabol

Dbanie o wygląd zewnętrzny to nie tylko kwestia kształtu ciała, jego budowy, ale to głębsza filozofia. Osoby, które ćwiczą, które są aktywne pod względem fizycznym czują się o wiele lepiej pod względem psychicznym. Sfera fizyczności i psychiki bardzo mocno się zazębia i uzależnia od siebie. Aktywność fizyczna poprawia w zdecydowany sposób dotlenienie organizmu, poprawia procesy poznawcze, wspomaga myślenie. Każdy, kto jest aktywny pod względem fizycznym jest także o wiele sprawniejszy umysłowo. Z tego tez powodu bardzo ważne jest utrzymywanie na odpowiednim poziomie aktywności człowieka. W zależności od bardzo wielu czynników, sport może być uprawiany wyłącznie dla przyjemności i utrzymywania równowagi fizycznej i psychicznej, ale może być ważnym elementem życia w szerokim tego słowa znaczeniu. Każdy jednak, kto ma ochotę poćwiczyć w określonym celu, dla ukształtowania sylwetki może sięgnąć po produkty firmy Megabol. Suplementy diety produkowane przez Megabol wspomagają budowę masy mięśniowej i regenerują mięśnie. To doskonałe źródło energii, które dostarcza organizmowi całego zestawu witamin. Każdy, kto szybko chce zwiększyć objętość masy mięśniowej powinien sięgnąć po produkty firmy Megabol.

Szeroka oferta firmy Megabol

W ofercie firmy Megabol znajdują się i produkty dla osób zaawansowanych w ćwiczeniu, budowaniu masy mięśniowej, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z kształtowaniem sylwetki, z przybieraniem masy. Wszystkie produkty są wzbogacane o witaminy. Przy opracowywaniu składu poszczególnych preparatów pracują specjaliści z zakresu kulturystyki, anatomii, fizjologii, budowy ciała ludzkiego i procesów zachodzących w organizmie ludzkim.

Firma Megabol obecna na rynku od dawna posiada bardzo bogate doświadczenie w produkcji odżywek i suplementów dla osób uprawiających sport. Specjaliści z dziedziny kulturystyki, ale i fizjoterapeuci, i inne osoby zajmujące się opracowywaniem receptur z dziedziny odżywek i suplementów zatrudnieni w firmie Megabol są profesjonalistami, którzy nieustannie pracują nad swoimi recepturami. Opracowali kompleksowy suplement diety przeznaczony dla osób, które zaczynają dopiero przygodę z kulturystyką. Ale przecież oferta firmy Megabol zawiera bardzo wiele preparatów przeznaczonych dla profesjonalistów w dziedzinie kulturystyki.
W ofercie firmy Megabol znajdują się także suplementy diety mające wpływać na stawy, na ich regenerację, ale i redukowanie stanów zapalnych w tych miejscach. Ze względu na swoją budowę preparaty takie, jak np. Flexit doskonale sprawdzają się, jako lekarstwo na włosy, skórę czy paznokcie. Preparat ten jest w zasadzie przeznaczony dla wszystkich, którzy mają problemy ze stawami dzięki zawartości w preparacie hydrozalitu kolagenu, który do działania pobudza kolagen własny w organizmie. Zarówno wiec osoby zajmujące się wyczynowo sportem, jak i początkujący w tej dziedzinie, ale i osoby niemające ze sportem nic wspólnego, a chorujące na stawy znajda w ofercie firmy Megabol coś dla siebie.
Stosunek ceny do jakości produktów firmy Megabol jest jest wysoki a przy tym ceny nie powalają z nóg. Jakość produktu nie jest odzwierciedlona w jego cenie. Te są niższe niż można by zakładać analizując jakość. Większość preparatów firmy Megabol jest bardzo skuteczna i posiada atrakcyjne ceny, co powoduje, że produkty firmy są bardzo konkurencyjne na rynku.

więcej