56 produkty

Marka Olimp Sport Nutrition

Olimp Sport Nutrition to marka, która działa od 1990 roku. Misja firmy opiera się na idei zapewnienia klientom lepszego komfortu życia, zdrowia oraz witalności. Tworząc najwyżej jakości odżywki i suplementy, inspiruje do działania i osiągania lepszych wyników, sportowców na całym świecie. Olimp to marka znana szerokiemu światu. Wszystko dzięki produktom, które zyskały już miano kultowych. Odżywki i suplementy marki Olimp powstają w oparciu o nowoczesne technologie oraz badania naukowe. To gwarancja bezpieczeństwa oraz skuteczności.

W obecnych czasach śmiało możemy stwierdzić, iż mamy do czynienia z pewnego rodzaju modą na aktywny, zdrowy tryb życia. Ludzie coraz chętniej uprawiają sport nie tylko rekreacyjnie, ale także wyczynowo. Parkowe alejki i nadrzeczne wały są tłumnie nawiedzane przez biegaczy nie tylko w słoneczne dni, ale niemalże przez cały rok, niezależnie od pogody. Jak grzyby po deszczu wyrastają nowe kluby fitness, w których na zajęciach grupowych tłumy uczestników starają się wyrobić kondycję i sylwetkę. Siłownie przeżywają najlepszy okres w trakcie swojego istnienia, wyprzedając co miesiąc masę karnetów. Coraz więcej osób decyduje się na zawód profesjonalnego dietetyka lub trenera personalnego, gdyż popyt na ich usługi cały czas wzrasta. Osoby, które podchodzą do aktywności fizycznej bardziej na poważnie, niż jako formy rekreacji i sposobu na dobre samopoczucie, po jakimś czasie zaczynają stawiać sobie cele. Niektórzy pragną zrzucić zbędne kilogramy, inni planują nabrać dodatkowej masy mięśniowej, a co za tym idzie, dodatkowej siły fizycznej. Niezależnie od obranej drogi, w osiągnięciu celu pomóc mogą specjalne preparaty spożywcze, mające wspomóc organizm w czasie wytężonego wysiłku fizycznego, i dostarczyć mu niezbędnych składników odżywczych potrzebnych w procesie regeneracji. Preparaty takie nazywamy odżywkami i suplementami diety dla sportowców. Największym producentem tego typu specyfików jest firma Olimp, która wypromowała swoją markę Olimp Sport Nutrition.

Odżywki Olimp

Firma Olimp Sport Nutrition może się w obecnym czasie poszczycić ofertą ponad 200 produktów. Cieszą się one sporym zainteresowanie wśród stałych bywalców siłowni oraz trenerów personalnych. Produkty firmy Olimp przeznaczone są w głównej mierze dla kulturystów i osób uprawiających sporty siłowe, jednakże z powodzeniem mogą być stosowane również w innych dyscyplinach aktywności fizycznej.
Odżywki i suplementy spod znaku Olimp Sport Nutrition są laureatami wielu prestiżowych konkursów. O ich jakości może świadczyć przyznawany co roku laur Złote Godło Laur Konsumenta w kategorii suplementy diety i odżywki dla sportowców. Produkty tej marki są bardzo cenione przez wielu znanych kulturystów i sportowców, którzy chętnie po nie sięgają i polecają innym.

więcej