3 produkty

Zdrowie ciała jest niemal tak samo ważne jak zdrowie ducha. W dzisiejszym świecie, kiedy jesteśmy zabiegani i nie mamy czasu właściwie na nic, organizm człowieka często buntuje się przeciwko takiemu trybowi życia, wywołując różnego rodzaju dolegliwości, często bardzo przykre ze swej natury. Nasze ciało potrzebuje zatem odpowiedniego wspomagania, które mogą mu zapewnić m.in. odżywki marki QNT. Nasze suplementy diety znajdują się w ofercie sklepu internetowego Glutamina24. Dowiedz się wszystkiego, czego potrzebujesz o tych preparatach oraz ich producencie.

Marka QNT

Marka QNT pochodzi z Belgii, gdzie do tej pory zresztą zlokalizowana jest jej najważniejsza siedziba. Pozostałe większe oddziały firmy utworzono natomiast na przestrzeni ostatnich lat w Indiach, na Wyspach Brytyjskich oraz w Stanach Zjednoczonych. Do produkcji poszczególnych odżywek wykorzystuje się tylko i wyłącznie odpowiednio wyselekcjonowane składniki odpowiadające normom jakości ISO, GMP, EFSIS itp. W ofercie można znaleźć m.in. napoje, batony, a także substancje występujące w formie tabletek, kapsułek oraz proszku. Producenci odżywek marki QNT przywiązują szczególną wagę do tworzenia oraz dystrybuowania nowoczesnych i bardzo efektywnych w działaniu preparatów, dzięki czemu mogą one skutecznie konkurować z podobnymi produktami wypuszczanymi na rynek przez naszych rynkowych rywali. Bardzo wiele korzyści – obustronnych zresztą – przynosi firmie długotrwała współpraca z ludźmi czynnie uprawiającymi sport. Nie tylko oferujemy im to co najlepsze z naszych zasobów, ale przede wszystkim świadczymy dla nich profesjonalne usługi doradcze. Nie bez powodu jako główne hasło naszej działalności wybraliśmy sobie: „We build champions”, dokładamy bowiem wszelkich starań, aby wykreować przyszłych mistrzów sportu w różnych dziedzinach. Jeśli jesteś jednym z nich, nie wahaj się i dołącz do naszych stałych klientów. Gwarantujemy Ci, że nie pożałujesz swojej decyzji!

Odżywki QNT

W sklepie internetowym Glutamina24.pl zakupisz przede wszystkim produkty z linii Metapure ZERO Carb, w zależności od swoich potrzeb wybierając dowolną wagę opakowania. Otrzymasz produkt, w którym tak przefiltrowani serwatkowe białko, że w efekcie w samym preparacie znajduje się tylko ono, bez dodatku żadnych tłuszczu, cukrów, czy też laktozy, którą nie każdy ludzki organizm jest w stanie dobrze przyswoić. Zaleca się regularne spożywanie tego specyfiku rano, tuż po wstaniu z łóżka. Warto zażywać go również przed i po szczególnie intensywnym treningu, ze względu na powstające w tym czasie potrzeby organizmu związane ze zbytnim wydatkiem energetycznym. Co istotne, skład produktu nie uwzględnia obecności asartamu. Produkcja odżywki cechuje się wysokim zaawansowaniem technologicznym, poza dużą ilością białka trzeba wspomnieć także o wysokiej koncentracji EAA oraz BCAA, za pomocą których zmęczony po wyczerpujących ćwiczeniach fizycznych organizm zyskuje możliwość szybkiej regeneracji. Systematyczne stosowanie tego produktu pozwala na zwiększenia prawdopodobieństwa osiągnięcia lepszych wyników w sporcie.

więcej